Vestigingen

De Groot Installatiegroep heeft vestigingen in Emmen, Groningen, Lelystad, Joure, Hoogeveen, Hengelo, Apeldoorn, Houten, Ridderkerk, Tilburg en Elburg.

DE GROOT INSTALLATIEGROEP DIVISIE NOORD

Vestiging Emmen - Hoofdkantoor
Postbus 55, 7800 AB EMMEN
Phileas Foggstraat 8, 7821 AK EMMEN
T: (0591) 613344
E: emmen@degrootgroep.nl

Vestiging Groningen
Postbus 5040, 9700 GA GRONINGEN
Kieler Bocht 49, 9723 JA GRONINGEN
T: (050) 3143433
E: groningen@degrootgroep.nl

Vestiging Lelystad
Postbus 99, 8200 AB LELYSTAD
Schroefstraat 25, 8223 EC LELYSTAD
T. (0320) 242242 * F. (0320) 244812
E: lelystad@degrootgroep.nl


Vestiging Hoogeveen
Zeppelinstraat 11d, 7903 BR HOOGEVEEN
T. (0528) 265688 * F. (0528) 272422
E: hoogeveen@degrootgroep.nl
Vestiging Joure
Nipkowweg 19A, 8501 XH JOURE
T. (0513) 481110
E: joure@degrootgroep.nl

DE GROOT INSTALLATIEGROEP DIVISIE OOST

Vestiging Hengelo
Postbus 156, 7550 AD HENGELO
Opaalstraat 22, 7554 TS HENGELO
T: (074) 2404800
E: hengelo@degrootgroep.nl

Vestiging Apeldoorn
Lage Brink 9, 7317 BD APELDOORN
T: (074) 2404800
E: hengelo@degrootgroep.nl

DE GROOT INSTALLATIEGROEP DIVISIE BRANDBEVEILIGING

Vestiging Hengelo
Postbus 156, 7550 AD HENGELO
Opaalstraat 22, 7554 TS HENGELO
T: (074) 2404800
E: sprinklerhengelo@degrootgroep.nl

Vestiging Emmen
Navigatiestraat 3, 7826 TD EMMEN
T: (0591) 514619
E: sprinkleremmen@degrootgroep.nl

Vestiging Ridderkerk
Lagendijk 267-269, 2988 AA RIDDERKERK
T: (0180) 429233
E: sprinklerridderkerk@degrootgroep.nl

Vestiging Elburg
Postbus 84, 8080 AB ELBURG
De Rietkraag 21, 8082 AA ELBURG
T: (0525) 659666
E: sprinklerelburg@degrootgroep.nl

Vestiging Den Bosch
Rietveldenweg 12c, 5222 AR Den Bosch
T: (073) 2039000
E: sprinklerdenbosch@degrootgroep.nl

DE GROOT INSTALLATIEGROEP DIVISIE WEST

Vestiging Houten
Voorveste 11A, 3992 DC Houten
T: (030) - 241 33 44
E: houten@degrootgroep.nl